Vánoční jarmark ´21

Již nyní, ačkoliv je teprve září (anebo spíše “už září”), jsme začali připravovat tradiční Vánoční jarmark, který se letos bude konat 4.12.2021 na zámku Rosice, v rámci Adventního víkendu 4.-5.12.

Protože máme zájem nabídnout návštěvníkům kvalitní jarmark s vhodným zbožím a programem pro Advent, hledáme již nyní prodejce a partnery. Máte-li zájem se s vhodným vánočním zbožím či ukázkou řemesel zúčastnit, kontaktujte Správu zámku Rosice, a to nejlépe mailem na info@zamek.rosice.cz, Mgr. Hana Koubková, s uvedením jaké zboží-služby byste rádi prodávali a s kontaktem na Vás.

Hledáme také partnery pro vhodný adventně/vánoční program v rámci Vánočního jarmarku a Adventního víkendu na zámku (4.-5.12), jako např. pečení perníků, výroba ozdob, pečení cukroví, drobná řemesla, tradice, apod. Tento program bude probíhat ve SP Šenk na zámku, kde je k dispozici jednak dostatečný prostor, a také vybavená kuchyně se sporákem s elektrickou troubou a sporákem na dřevo se dvěma dalšími troubami na pečení (fotografie jsou na našem webu www.zamek-rosice.cz.

Kontakt: info@zamek.rosice.cz, Mgr. Hana Koubková