Svatby

ROMANTICKÁ SVATBA NA ZÁMKU

Vážení snoubenci,
jsme rádi, že zvažujete vstoupit do společného života v prostorách našeho zámku. Zámek a zejména jehop zahrada si již získali pevné místo v seznamu míst pro romentickou svatbu

Svatební obřady se mohou konat v případě velké svatby (do 140 osob) v Hudebním sálu, menší svatby (do 30 osob) v Habsburském salonku, případně v kapli (cca 12 osob), nebo v oblíbené zámecké zahradě.

Do těchto prostor vám rádi umístíme malou svatební výzdobu, židle apod. Vše můžete vidět na fotografiích nebo po dohodě osobně. Nezajišťujeme svatební hostiny, bohužel Vám zatím nemůžeme na zámku nabídnout ani ubytování. Pro hostinu ale můžete využít Šenk, který Vám nabídne dostatečné prostory historického sálu se zázemín kuchyně a přípravny.

Termín obřadu je třeba nejprve zamluvit na matrice Městského úřadu Rosice tel. 546 492 172. Zde Vám budou poskytnuty veškeré informace k vyřízení administrativních záležitostí spojených s podáním žádosti o uzavření manželství i průběhu samotného obřadu. Po dohodnutí termínu na matrice si zajistíte pronájem prostor na Správě zámku Rosice: info@zamek.rosice.cz, tel. 546 412 891 nebo 606 683 229, v pracovních dnech 7 – 15 hodin.

Objednávka, ceník a podmínky jsou na konci této stránky. Na Vaše přání je nezávazně zašleme na Váš e-mail.

Uděláme vše pro to, aby Váš svatební den byl plný romantiky a dobré nálady.

Ceny za pronájem prostor a případně další služby jsou konečné, nejsme plátci DPH.

Informace o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů (ADR) – doložka ADR: V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 44, 110 00 Praha 1, adr@coi.czhttp://adr.coi.cz.
Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Prostory k pronájmu pro svatby

HUDEBNÍ SÁL – MÍSTO PRO VELKOU SVATBU /cca 120-140 osob/

ZÁMECKÁ ZAHRADA – MÍSTO PRO ROMANTICKOU SVATBU VENKU

ZÁMECKÁ KAPLE – MÍSTO PRO MALOU SVATBU (do cca 14 osob/

HABSBURSKÝ SALONEK – MÍSTO PRO MENŠÍ SVATBU (do cca 30 osob/

Fotogalerie – Svatby na rosickém zámku