Můžete si objednávat termín pro svou svatbu – neváhejte!

Máloco trvá věčně. Ani protikovidová opatření nebudou věčně… od poloviny března končí. Proto je žádoucí začít myslet dopředu a s předstihem. Probíhá již proto objednávání termínů pro svatby na zámku pro rok 2022, a zájem je poměrně velký. Uvažujete-li proto o svatebním obřadu třeba v zámecké zahradě – neváhejte!

Jak postupovat, chcete-li mít svatbu na zámku Rosice?

Nejprve zkonzultujte svůj termín pro obřad na rosické matrice, telefon 546 492 172, s matrikářkou paní Jarmilou Kváčalovou. Hned poté si proberte svůj termín a místo pro obřad na Správě zámku s Hankou Koubkovou, 606 683 229, info@zamek.rosice.cz.

Svatbu můžete mít buďto v zámecké zahradě, nebo uvnitř zámku. Budete-li větší svatba a chcete-li být uvnitř, pak můžete využít Hudební sál (kapacita cca 140-150) budete-li menší svatba, pak doporučujeme Rokokový salonek (do 30 osob). Podrobnosti s Vámi ráda probere Hanka na místě.

Pro posezení můžete využít Šenk, který nyní prochází opravou a bude od února důstojnější a výrazně hezčí, dá se pronajmout jako soukromý a oddělený prostor. Jsou zde prostory i pro Váš cateringový servis, Správa zámku sama vám hostinu bohužel zajistit nemůže.

Zámek je od 31.10.2021 do 2.4.2022 pro veřejnost uzavřen. Svatby se tedy mohou konat uvnitř zámku nejdříve od 2.4., poněvadž prostory nejsou vytápěné a přes zimní období budu probíhat i stavební a udržovací práce. V zahradě mlůže být svatba podle aktuálních venkovních podmínek i dříve, než v dubnu.

Uvažujete-li o svatbě na našem zámku, pak neváhejte – kalendář se již začíná plnit. Pokud Vás zajímá něco více, zastavte se u nás a můžeme to probrat osobně.