Můžete si objednávat termín pro svou svatbu

PES nebude štěkat věčně. Proto je žádoucí začít myslet dopředu a s předstihem. Zahájili jsme proto objednávání termínů pro svatby na zámku pro tento rok.

Jak postupovat, chcete-li mít svatbu na zámku Rosice?

Nejprve zkonzultujte svůj termín pro obřad na rosické matrice, telefon 546 492 172, s matrikářkou paní Jarmilou Kváčalovou. Hned poté si proberte svůj termín a místo pro obřad na Správě zámku s Hankou Koubkovou, 606 683 229, info@zamek.rosice.cz.

Svatbu můžete mít buďto v zámecké zahradě, nebo uvnitř zámku. Budete-li větší svatba a chcete-li být uvnitř, pak můžete využít Hudební sál (kapacita cca 140-150) budete-li menší svatba, pak doporučujeme Rokokový salonek (do 30 osob). Podrobnosti s Vámi ráda probere Hanka na místě.

Pro posezení můžete využít Šenk, který nyní prochází celkovou opravou a bude od února důstojnější a výrazně hezčí, dá se pronajmout jako soukromý a oddělený prostor. Jsou zde prostory i pro Váš cateringový servis, Správa zámku sama vám hostinu bohužel zajistit nemůže.

Doporučujeme vzhledem k situaci uvažovat o termínech v druhé polovině roku, ale neváhejte – kalendář se již zaplňuje. Hodně optimismu! Pokud Vás zajímá více, zastavte se u nás a můžeme to probrat osobně.