Pronájem Společenského prostoru Šenk

V přízemí zámku se nachází historický sál s velkým funkčním krbem, vhodný pro pořádání oslav, narozeninových setkání, pro semináře, porady, firemní akce, apod. Kapacita je do 60 osob. Šenk nabízí neopakovatelnou atmosféru historického dobového sálu s živým ohněm ve velkém krbu.

Prostor má vlastní kuchyň/přípravnu a WC, součástí pronájmu je i WC pro návštěvníky zámku. Pronájem se realizuje smlouvou uzavíranou se Správou zámku Rosice. Nájemce obdrží klíč od Šenku a od vrat na zámek, takže může volně vstupovat i v době, kdy je zámek zavřený. K dispozici je malá kuchyně vybavená základním nádobím, tj. talíři, sklenicemi a příbory, je vybavená i myčkou nádobí. Šenku vévodí plně funkční krb. Šenk má také vlastní topení elektrickými přímotopy. V krbu již na rozdíl od minulosti není možné opékat maso na elektrickém rožni.

Nájemce je povinen respektovat skutečnost, že prostory jsou součástí kulturní památky a je nutné respektovat charakter místa a chovat se přiměřeně opatrně a zodpovědně.

SP Šenk se nepronajímá v období listopad – duben, kdy není možné za únosných ekonomických podmínek prostor dostatečně vytopit či temperovat.

Ceny za pronájem prostor a případně další služby jsou konečné, nejsme plátci DPH.

Fotogalerie- Společenský prostor Šenk

Informace o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů: V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 44, 110 00 Praha 1, adr@coi.czhttp://adr.coi.cz.
Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese: http://ec.europa.eu/consumers/odr/